Bize Ulaşın

Bugün ekibimizle
iletişime geçin!

Tek merkezden ve planlı bir stratejiyle yönetilen tüm dijital kanallar,
küçük ve orta ölçekli şirket ve markaların hedef kitlesine daha fazla ulaşırken
normalin üzerinde bir satış hacmi elde etmesine de yardımcı olmaktadır.

Destek Hattı

+90 (850) 448 79 01

+90 (552) 448 79 01

Hipe Studio

Dumlupınar Bulvarı, Next Level Ofis

No: 3C1–160 Çankaya/ANKARA

Güleryüzlü ekibimize mesaj göndermekten çekinmeyin

Görüş, öneri ve isteklerinizi en kısa sürede cevaplıyoruz. Ekibimiz sizden gelen tüm e-postaları büyük bir dikkatle incelemektedir.

Hızlı Destek
7/24 Yanıt
Her anda Sizinle

  Sorular

  Sıkça Sorulan Sorular

  SSS bölümümüzde sık sorulan sorulara hızlı yanıtlar alın.

  Dijital Pazarlama Nedir?

  Bir ajans olarak aldığımız en yaygın soru, dijital pazarlamanın tam olarak ne olduğudur. Markanızın doğru zamanda doğru hedef kitleye ulaşması ve daha çok satış ya da bilinirlik elde etmesi için internet veya mobil cihazlar kullanılarak yapılan pazarlama çabalarını ifade etmektedir.

  Hangi Kanallarla Çalışıyorsunuz?

  SEO, PPC, Ücretli Sosyal Medya Reklamları, Web, E-posta Pazarlama, İçerik ve Görüntü olmak üzere 6 temel kanalda çalışıyoruz. 6 kanalın tamamında farklı yaklaşımlar ve uyumlu bir çalışma stili sunabiliyoruz.

  Markam Dijital Pazarlamadan Fayda Sağlar Mı?

  Müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz dijital cihazlar kullanıyorsa veya internette vakit geçiriyorsa, cevap neredeyse kesinlikle evet. Etkili bir strateji ile hareket edilirse hem B2B hem de B2C markalar dijital pazarlamadan büyük oranda fayda sağlayabilir.

  Dijital Pazarlama Kanalı Nedir?

  Dijital pazarlama kanalı, internete bağlı bir cihaz aracılığıyla eriştiğiniz bir platform veya kanaldır. Yaygın dijital pazarlama kanalları arasında Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Ücretli Arama (genellikle SEM veya PPC olarak anılır), Sosyal Medya, E-posta Pazarlama, Görüntülü Reklamcılıktır.

  Dijitalin Pazarlamada Riskler Nelerdir?

  Tüm pazarlama kanalları ve ticari girişimler gibi, her zaman risk vardır. Bu riskin ne kadar büyük olduğu, yaptığınız araştırma miktarına, kullandığınız kanallara ve güçlü bir stratejiniz olup olmadığına bağlıdır.